Партнери

KNBOSS Наукова Організація BOSS

Група студентів Універститету Інформаційних Технологій та Менеджменту в Жешові (Польща), інтересами зацікавлень котрих є підприємництво та ведення власного бізнесу, власне для того активно діють і розвиваються. BOSS має широкий спектр діяльності, починаючи від організації навчальних курсів чи цікавих ігрових процесів, через участь в конкурсах і міжнародних обмінах, завершуючи створенням програм для радіоефіру. Проекти, котрі реалізовуються спрямовані не тільки до студентів, але і всіх охочих. Пріоритетом діяльності є отримання практичного досвіду, що допоможе в майбутньому професійному та особистому житті, але крім цього, звичайно інтеграція середовища, знайомство з новими людьми і активний відпочинок.
Основними досягненнями членів Наукової Організації BOSS – є отримання першого місця на чемпіонаті світу, в міжнародному конкурсі симуляційної бізнес-гри „Marketplace”. Та допомога в проведенні навчального Бізнес-курсу – Створи власну фірму.

www.Grafikuj.pl

Графічні рішення і підтримка. Тут представлений світ комп’ютерної графіки 2D а також 3D за допомогою сучасного програмного забезпечення.

Кафедра АФМ

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту (АФМ) Інституту післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка»

Designed by GupArt
Copyright © Ex Professo - 2014